Jutro jest Twoją nagrodą
za bezpieczną pracę dzisiaj

Tylko praca daje okazję odkryć nam nas samych, pokazać to,  czym naprawdę jesteśmy, a nie tylko to, na co wyglądamy. 
– Joseph Conrad

Kariera

 

Kariera w TBF

Nasz zespół tworzą osoby aktywne, otwarte, odznaczające się dużą motywacją, a przy tym posiadające specjalistyczne wykształcenie kierunkowe i odpowiednie przygotowanie merytoryczne.

Staramy się kreować środowisko pracy w taki sposób, aby nasi pracownicy zawsze czuli się dobrze, każdego dnia mogli rozwijać swoje umiejętności zawodowe oraz wykorzystywać swój indywidualny potencjał.

Kilka słów o nas

Jesteśmy firmą, która od niemal 20 lat znajduje się na rynku, przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz prawa pracy. Ponadto specjalizujemy się w usługach dotyczących ochrony środowiska, udzielania pierwszej pomocy, a także wdrażania norm ISO. Wypracowaną pozycję zawdzięczamy zaangażowaniu całego zespołu, dlatego staramy się, aby nasi pracownicy nieustannie podnosili swoje kwalifikacje, zdobywali nowe doświadczenia i pozytywnie wpływali na wizerunek naszej firmy w oczach klientów i instytucji współpracujących.

Centrala naszej firmy znajduje się w Warszawie, jednak oddziały znajdą Państwo w wielu miastach na terenie całej Polski, m.in. w: Gdyni, Poznaniu, Katowicach, Olsztynie i Białymstoku. Pełną listę naszych placówek mogą Państwo znaleźć w zakładce “Kontakt”.

Dlaczego TBF?

Nasza firma gwarantuje profesjonalną obsługę w zakresie usług BHP. Posiadamy szeroką i różnorodną ofertę, która obejmuje nie tylko szkolenia i kursy BHP i PPOŻ, ale także doradztwo prawne, pełną obsługę i nadzór BHP  Naszą kadrę tworzą wysoko wyspecjalizowani pracownicy różnych dziedzin, którzy nieustannie pogłębiają  wiedzę oraz poszerzają swoje możliwości.

Wysoką jakość oferowanych przez nas usług potwierdzają liczne certyfikaty (uzyskane między innymi od Centralnego Instytutu Ochrony Pracy oraz Mazowieckiego Kuratora Oświaty).

TBF współpracuje z wieloma firmami, zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Wśród naszych Klientów znajdują się instytucje znane i cenione, takie jak: Metro Warszawskie, Fundacja WOŚP, Olsztyński Teatr Lalek, czy Telewizja Polska S.A. Dają one szansę rozwoju naszym pracownikom oraz stwarzają możliwość nieustannego zdobywania wiedzy, nowych doświadczeń oraz wzbogacania swoich umiejętności. Możliwość aktywnego działania z kontrahentami reprezentującymi różne dziedziny stanowi ogromną  szansę rozwoju dla członków naszego zespołu.

Zapraszamy do kontaktu zainteresowanych – aplikuj

Klienci
Zobacz nasze referencje

Z naszych usług skorzystali dotychczas:

Nasze oddziały

TBF s.c.

Centrala

ul. Księcia Ziemowita 53

03-885 Warszawa

tel. kom. +48 504 422 096

e-mail: biuro@tbf.com.pl

 

tel/fax: (+48) 22 679 66 22

tel/fax: (+48) 22 678 34 13