Twoja Bezpieczna Firma
– zaufaj naszemu doświadczeniu

 

Doświadczenie dowiodło, że kto nigdy nie ufa, będzie oszukany.
– Leonardo da Vinci

 

Nasi klienci

 

TBF w opiniach naszych Klientów

Wśród naszych klientów znajdują się firmy polskie, jak również zagraniczne. Każda z nich stawia nam wysokie wymagania oraz oczekuje usług najwyższej jakości. W celu sprostania oczekiwaniom i potrzebom naszych kontrahentów wykorzystujemy całą wiedzę oraz zdobyte przez lata doświadczenie. Dowodem sukcesów w tej dziedzinie jest zaufanie, jakim obdarzyli nas nasi Klienci.

Ze względów handlowych inne listy referencyjne otrzymane od Naszych Klientów udostępnimy Państwu na indywidualną prośbę w przypadku zainteresowania naszą ofertą.

W każdy przyjętym zleceniu staramy się uwzględniać specyfikę placówki oraz przygotowywać ofertę nie tylko atrakcyjną, ale przede wszystkim adekwatną do jej potrzeb, oczekiwań i charakteru zakładu pracy.

Wszechstronne przygotowanie wykładowców, prowadzących nasze szkolenia BHP, pozwala na przyswojenie przez kursantów wielu nowych wiadomości, które wykorzystują w dalszej pracy. Podczas kursów staramy się maksymalnie wykorzystać czas przeznaczony na szkolenie. Wartość merytoryczna naszych usług jest oceniana bardzo wysoko, a nasi kursanci przyznają, że prowadzone przez nas szkolenia są ciekawe, atrakcyjne i bardzo dobrze przygotowane, dlatego wnoszą dużą wiedzę z zakresu przepisów BHP.

Naszymi atutami są: elastyczność, mobilność i terminowość. Ze względu na dużą ilość placówek możemy sobie pozwolić na to, aby do każdego zlecenia podchodzić indywidualnie. Kontrahenci  doceniają to i wielu z nich decyduje się na podjęcie z nami długotrwałej współpracy.

Jesteśmy dumni z wielu pozytywnych opinii do nas napływających, jednocześnie pragniemy podkreślić, że naszym celem jest pełne zadowolenie Klientów. Nieustannie staramy się dostosowywać oferty do potrzeb i oczekiwań przedsiębiorców. Od początku naszego istnienia stawiamy na innowacyjne rozwiązania, wysoki standard realizowanych usług oraz indywidualny stosunek do każdego Klienta, oparty na dialogu i diagnozie potrzeb. W ten sposób przez lata wypracowaliśmy pozytywny i sprawdzony model współpracy.

 

Klienci
Zobacz nasze referencje

Z naszych usług skorzystali dotychczas:

Nasze oddziały

TBF s.c.

Centrala

ul. Księcia Ziemowita 53

03-885 Warszawa

tel. kom. +48 504 422 096

e-mail: biuro@tbf.com.pl

 

tel/fax: (+48) 22 679 66 22

tel/fax: (+48) 22 678 34 13