Szkolenia BHP

Prawie 20 lat doświadczenia w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy pozwoliło nam zyskać miano eksperta na rynku. Przez ten czas zbudowaliśmy solidne fundamenty, na których oparliśmy naszą firmę i stale się rozwijamy. Dzięki wieloletnim obserwacjom zmian w przepisach prawa, nowych trendów oraz oczekiwań klientów udało nam poznać od podszewki ten segment rynku.

Dziś TBF jest firmą otwartą na każdego klienta, którego potrzeby stawiamy na pierwszym miejscu. Doradzamy kierownikom i dyrektorom odpowiedzialnym za zatrudnienie pracowników w firmach i podpowiadamy, jakie rozwiązania wybrać, by zoptymalizować koszty w zakresie szkoleń BHP i należycie wypełnić obowiązek przeszkolenia małej lub dużej grupy pracowników.

Oferujmy profesjonalne szkolenia BHP dla pracodawców i pracowników, które obecnie przeprowadzamy na terenie całego kraju.

Wysoka jakość i efektywne działanie

Świadczymy usługi na wysokim poziomie, ponieważ zespół TBF tworzą profesjonaliści:

  • lekarze z wieloletnim stażem,
  • wykwalifikowani ratownicy medyczni,
  • specjaliści z dziedziny bezpieczeństwa, higieny pracy, prawa pracy i ochrony przeciwpożarowej

Dbamy, by nasi pracownicy stale podnosili swoje kwalifikacje zawodowe i poszerzali wiedzę. Stawiamy na wysoką jakość usług, rzetelne i atrakcyjne przekazywanie wiedzy, dopasowanie oferty szkoleń do indywidualnych potrzeb pracodawców i ich pracowników.

Szkolenia organizujemy w dogodnym dla klienta terminie i miejscu. Organizacja szkoleń dla pracowników i pracodawców w całym kraju pozwoliła nam poznać mechanizmy funkcjonowania przedsiębiorstw w Polsce – zarówno ogólnopolskich, jak i międzynarodowych korporacji oraz firm z sektora MSP. Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów z różnych sektorów gospodarki. Podstawą  naszego działania jest tym samym elastyczność i efektywność. W ciągu prawie dwóch dekad zaufało nam wiele firm, które doceniły nasze zaangażowanie i doświadczenie.

Obowiązkowe szkolenia BHP

Działając od 1998 roku, doskonale wiemy jak ważny jest przeszkolenie pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy i czym grozi niedopełnienie tego obowiązku ze strony pracodawcy. Świadczymy usługi w zakresie nadzoru BHP, który jest konieczny w każdej firmie, która zatrudnia pracowników na pełen etat. Przejmujemy na siebie te obowiązki, biorąc pod uwagę potrzeby klienta i profil jego działalności.

W czasie przeprowadzania szkolenia BHP w firmie klienta staramy się poznać jego pracowników i zrozumieć, czego oczekują. Szkolenia prowadzimy w sposób atrakcyjny i efektywny. Nie przekazujemy „suchej” wiedzy, lecz pragniemy angażować uczestników i teorię zmieniać w praktykę. Prowadzone przez TBF szkolenia obejmują m.in.:

  • szkolenia BHP wstępne i okresowe,
  • szkolenia z zakresu ochrony przeciwpożarowej i z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

TBF wychodzi naprzeciw oczekiwaniom firm, które mają obowiązek przeprowadzić takie przeszkolenia w miejscu pracy.

Oferta TBF to nie tylko szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Zajmujemy się outsourcingiem z zakresu całościowego nadzoru BHP w firmie, oceną ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy oraz reprezentujemy klienta na podczas kontroli zewnętrznej.

TBF Profesjonalne szkolenia BHP

Zobacz aktualną listę szkoleń

Klienci
Zobacz nasze referencje

Z naszych usług skorzystali dotychczas:

Nasze oddziały

TBF s.c.

Centrala

ul. Księcia Ziemowita 53

03-885 Warszawa

tel. kom. +48 504 422 096

e-mail: biuro@tbf.com.pl

 

tel/fax: (+48) 22 679 66 22

tel/fax: (+48) 22 678 34 13