Szkolenia BHP Olsztyn
Jesteśmy blisko
– na wyciągnięcie ręki

Nadzór i szkolenia BHP Olsztyn

Od ponad 20 lat świadczymy usługi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej i prawa pracy oraz szkolenia BHP, PPOŻ Olsztyn. Dzięki wieloletniej obecności na rynku i zdobytej wiedzy połączonej z doświadczeniem zbudowaliśmy wizerunek profesjonalnej i rzetelnej firmy, która cieszy się niesłabnącym zaufaniem klientów.

Jako specjaliści wiemy, jak zadbać o bezpieczeństwo firmy i jej pracowników. Jesteśmy obecni na rynku od 1998 roku i dziś szkolimy niemal w całej Polsce. Każde prowadzone przez nas szkolenie jest dostosowywane do oczekiwań i potrzeb klientów.

Kompleksowe szkolenia BHP

Prowadzimy szkolenia BHP Olsztyn, szkolenia z zakresu ochrony przeciwpożarowej i prawa pracy. Usługi świadczymy także na terenie Olsztyna i okolic.

Zajmujemy się również profesjonalnym wdrażaniem systemu zarządzania jakością ISO w firmach.

W naszej firmie pracują eksperci z dziedziny bezpieczeństwa i higieny pracy, m.in. dyplomowani ratownicy medyczni i lekarze wieloletnim stażem pracy. Staramy się, aby wiedza przekazywana była w sposób przystępny, efektywny i atrakcyjny. Jesteśmy elastyczni i terminowi – dla każdego klienta znajdziemy dogodne rozwiązania i terminy.

Nadzór i outsourcing BHP

Wieloletnie doświadczenie na rynku usług z zakresu BHP oraz ochrony przeciwpożarowej pozwoliły nam otworzyć się na potrzeby różnych klientów. TBF podąża za dynamicznie zmieniającymi się trendami na rynku i dostosowuje się do potrzeb i oczekiwań klientów z różnych branż. 

Jako eksperci wiemy, jak ważny w każdej firmie jest nadzór BHP – nie tylko przy zatrudnianiu nowych pracowników na etat, ale również cyklicznie. Firma musi być odpowiedzialna za bezpieczeństwo i higieniczne warunki pracy zatrudnionych osób, ale już nie musi odpowiadać za prowadzenie całej dokumentacji związanej z procesem szkoleń. Dzięki takiemu rozwiązaniu jak outsourcing BHP kierownicy kadr zdejmują z siebie konieczność dopilnowania całego procesu przeszkolenia pracowników i archiwizacji dokumentów. Outsourcing pozwala na przeniesienie tego obowiązku na zewnątrz.

TBF gwarantuje realizacje usług na solidnym, wysokim poziomie. Nasza oferta szkoleń i nadzoru BHP jest stale rozbudowywania. Dzięki ponad 20-letniej obecności na polskim rynku coraz efektywniej trafimy do klientów oraz cieszymy się rosnącym zaufaniem. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług firmy z Olsztyna i okolic.

TBF Profesjonalne szkolenie BHP PPOŻ Olsztyn

INFOLINIA 801 500 998
Klienci
Zobacz nasze referencje

Z naszych usług skorzystali dotychczas:

Nasze oddziały

TBF s.c.

Centrala

ul. Jagiellońska 88

00-992 Warszawa

tel. kom. +48 507 300 506

e-mail: biuro@tbf.com.pl

 

tel/fax: (+48) 22 679 66 22

tel/fax: (+48) 22 678 34 13