Szkolenia BHP Olsztyn
Jesteśmy blisko
– na wyciągnięcie ręki

Nadzór i szkolenia BHP Olsztyn

Szkolenia BHP Olsztyn

TBF prowadzi profesjonalne szkolenia BHP Olsztyn, przeznaczone dla wszystkich firm zobligowanych do organizowania tego rodzaju szkoleń dla swoich pracowników. Nasz zespół doświadczonych specjalistów poprowadzi ciekawe szkolenia wstępne oraz okresowe, zapoznając zespół zarówno z ogólnymi zasadami BHP panującymi w firmie jak i szczegółowymi instrukcjami bezpieczeństwa stworzonymi dla poszczególnych stanowisk pracy. Szkolenia BHP Olsztyn organizowane przez TBF to sposób na profesjonalne szkolenia dla pracowników, a jednocześnie na optymalizację kosztów ich prowadzenia dzięki skorzystaniu z pomocy osób wyspecjalizowanych w tej właśnie dziedzinie.

Od ponad 20 lat świadczymy usługi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej i prawa pracy oraz szkolenia BHP, PPOŻ Olsztyn. Dzięki wieloletniej obecności na rynku i zdobytej wiedzy połączonej z doświadczeniem zbudowaliśmy wizerunek profesjonalnej i rzetelnej firmy, która cieszy się niesłabnącym zaufaniem klientów.

Jako specjaliści wiemy, jak zadbać o bezpieczeństwo firmy i jej pracowników. Jesteśmy obecni na rynku od 1998 roku i dziś szkolimy niemal w całej Polsce. Każde prowadzone przez nas szkolenie jest dostosowywane do oczekiwań i potrzeb klientów.

Kompleksowe szkolenia BHP

Prowadzimy szkolenia BHP Olsztyn, szkolenia z zakresu ochrony przeciwpożarowej i prawa pracy. Usługi świadczymy także na terenie Olsztyna i okolic.

Zajmujemy się również profesjonalnym wdrażaniem systemu zarządzania jakością ISO w firmach.

W naszej firmie pracują eksperci z dziedziny bezpieczeństwa i higieny pracy, m.in. dyplomowani ratownicy medyczni i lekarze wieloletnim stażem pracy. Staramy się, aby wiedza przekazywana była w sposób przystępny, efektywny i atrakcyjny. Jesteśmy elastyczni i terminowi – dla każdego klienta znajdziemy dogodne rozwiązania i terminy.

Nadzór i outsourcing BHP

Wieloletnie doświadczenie na rynku usług z zakresu BHP oraz ochrony przeciwpożarowej pozwoliły nam otworzyć się na potrzeby różnych klientów. TBF podąża za dynamicznie zmieniającymi się trendami na rynku i dostosowuje się do potrzeb i oczekiwań klientów z różnych branż. 

Jako eksperci wiemy, jak ważny w każdej firmie jest nadzór BHP – nie tylko przy zatrudnianiu nowych pracowników na etat, ale również cyklicznie. Firma musi być odpowiedzialna za bezpieczeństwo i higieniczne warunki pracy zatrudnionych osób, ale już nie musi odpowiadać za prowadzenie całej dokumentacji związanej z procesem szkoleń. Dzięki takiemu rozwiązaniu jak outsourcing BHP kierownicy kadr zdejmują z siebie konieczność dopilnowania całego procesu przeszkolenia pracowników i archiwizacji dokumentów. Outsourcing pozwala na przeniesienie tego obowiązku na zewnątrz.

TBF gwarantuje realizacje usług na solidnym, wysokim poziomie. Nasza oferta szkoleń i nadzoru BHP jest stale rozbudowywania. Dzięki ponad 20-letniej obecności na polskim rynku coraz efektywniej trafimy do klientów oraz cieszymy się rosnącym zaufaniem. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług firmy z Olsztyna, Warszawy i Gdańska.

TBF Profesjonalne szkolenie BHP PPOŻ Olsztyn

INFOLINIA 801 500 998
Klienci
Zobacz nasze referencje

Z naszych usług skorzystali dotychczas:

Nasze oddziały

TBF s.c.

Centrala

ul. Księcia Ziemowita 53

03-885 Warszawa

tel. kom. +48 504 422 096

e-mail: biuro@tbf.com.pl

 

tel/fax: (+48) 22 679 66 22

tel/fax: (+48) 22 678 34 13