Jesteśmy blisko
– na wyciągnięcie ręki

Nie możesz po prostu zapytać klientów czego potrzebują, a potem spróbować im to dać. Zanim uda Ci się to stworzyć oni będą chcieli czegoś nowego.
– Steve Jobs

Szkolenia BHP Warszawa

Od 20 lat jesteśmy obecni na rynku i przez ten czas zbudowaliśmy wizerunek rzetelnej i profesjonalnej firmy z branży BHP. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, którą tworzą ratownicy medyczni i lekarze z wieloletnim stażem. W ciągu dwóch dekad staliśmy się ekspertami, którzy nie spoczywają na laurach – stale koncentrujemy się na podnoszeniu swoich kwalifikacji zawodowych, by oferować rozwiązania szyte na miarę dla naszych klientów. Jesteśmy firmą otwartą na każdego klienta i stawiającą jego potrzeby na pierwszym miejscu.

Znamy rynek BHP od podszewki. Podążamy za zmieniającymi się przepisami prawa i nowymi trendami w branży. Stawiamy na elastyczność – wiemy, jak przez lata zmieniały się potrzeby klientów i czego aktualnie oczekują, by móc efektywnie realizować wspólne działania.

Szkolenia BHP

Zapewniamy profesjonalne przeprowadzanie szkoleń BHP w Warszawie – naszym głównym obszarze działania. Szkolenia BHP przeprowadzamy w dogodnym dla klienta miejscu i terminie. Jako firma funkcjonująca od wielu lat wiemy, jak pomóc naszym klientów w organizacji szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy dla swoich pracowników. Nasza specjalizacja obejmuje szkolenia BHP: wstępne, okresowe, dla pracowników i pracodawców, a także szkolenia w zakresie ochrony przeciwpożarowej. 

Doświadczenie pozwoliło nam na dopasowywanie naszej oferty do indywidualnych potrzeb klienta.

Podczas szkoleń eksperci TBF starają się przekazywać wiedzę w sposób przystępny i atrakcyjny. Ważny jest efekt, ale także forma, w której rozmawiamy z uczestnikami szkoleń BHP. Nie oferujemy jedynie „suchej” wiedzy – pragniemy, aby osoby uczestniczące w szkoleniach angażowały się i zadawały pytania.

TBF to elastyczna firma – wychodzimy z inicjatywną przy rozwiązywaniu konkretnych problemów, ale przede wszystkim słuchamy naszych klientów. Dla nas nie ma ograniczeń w organizacji szkoleń BHP dla klientów z różnych branż i specjalizacji. W ciągu 20 lat zaufało na wiele firm – od małych do dużych przedsiębiorstw. To pozwoliło nam skondensować wiedzę o tym, jak funkcjonowały firmy i jak obecnie zmieniły się potrzeby pracodawców i ich zatrudnianych przez nich osób.

Szkolenia BHP w Warszawie

Szkolenia przeprowadzamy w dogodnym dla klienta miejscu i terminie. Świadczymy usługi na terenie całego kraju, ale głównym obszarem działalności firmy TBF jest Warszawa, gdzie znajduje się nasza centrala.

Organizacja większości szkoleń BHP w Warszawie pozwoliła nam poznać cały wachlarz branż w Polsce i przekrój rynku pracy – w stolicy swoje miejsca mają przedstawicielstwa firm ogólnopolskich i międzynarodowych korporacji. Zaufały nam firmy zatrudniający setki osób, co pozwoliło nam na skupieniu się również na jakości naszych usług, które nasi klienci docenili.

Efektywność, elastyczność, wysoka jakość usług – to trzy główne cechy, które wyróżniają TBF na tle konkurencji.

Na tym nasze działania w zakresie outsourcingu BHP się nie kończą –przeprowadzamy również prace z zakresu nadzoru BHP, oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy. Reprezentujemy klienta na zewnątrz.

TBF Profesjonalne szkolenia BHP w Warszawie.

Klienci
Zobacz nasze referencje

Z naszych usług skorzystali dotychczas: