Jesteśmy blisko
– na wyciągnięcie ręki

Nie możesz po prostu zapytać klientów czego potrzebują, a potem spróbować im to dać. Zanim uda Ci się to stworzyć oni będą chcieli czegoś nowego.
– Steve Jobs

Szkolenia BHP Gdańsk

Szkolenia BHP Gdańsk

Jesteśmy obecni na rynku od 1998 roku. Wieloletnie doświadczenie i zdobyta dotychczas wiedza pozwoliły nam stać się ekspertami w zakresie: szkolenia BHP Gdańsk. Zbudowaliśmy wizerunek rzetelnej, profesjonalnej firmy, która od niemal 20 lat cieszy się zaufaniem klientów.

Prowadzimy szkolenia BHP Gdańsk zawodowe oraz doskonalące, a także pomagamy klientom przy wdrażaniu systemu zarządzania jakością ISO. 

Oferta TBF, w ramach której organizujemy szkolenia BHP Gdańsk, jest skierowana przede wszystkim do firm, które ze względu na rodzaj prowadzonej przez siebie działalności są zobowiązane do zapewnienia pracownikom wstępnych oraz okresowych szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Nasz doświadczony zespół z przyjemnością poprowadzi szkolenia bhp Gdańsk, dbając o każdy szczegół organizacyjny oraz o to, aby w trakcie spotkania przekazać jego uczestnikom nie tylko suchą wiedzę, ale także cenne informacje i wiedzę praktyczną, której zastosowanie jest tak ważne w codziennej pracy. Szkolenia BHP Gdańsk organizowane przez TBF to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą wywiązać się z obowiązków nakładanych na nie przez obowiązujące przepisy prawa pracy oraz zadbać o bezpieczeństwo swoich pracowników, ale jednocześnie nie chcą tworzyć w swoich strukturach osobnego działu lub stanowiska specjalisty ds. bhp.

Nasza oferta obejmuje różnego typu szkolenia BHP Gdańsk. Sprawdź, w jaki sposób możemy pomóc Twojej firmie i powierz organizację szkoleń profesjonalistom w swojej dziedzinie, skupiając się na prowadzeniu swojego biznesu.

Najwyższy poziom usług

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, zatrudniając doświadczonych, dyplomowanych pracowników służb medycznych – ratowników, lekarzy i specjalistów z dziedziny bezpieczeństwa, higieny pracy, prawa pracy i ochrony przeciwpożarowej. TBF jako firma z wieloletni doświadczeniem, ciesząca się zaufaniem na rynku, oferuje usługi w zakresie nadzoru warunków pracy i bezpieczeństwa na wysokim poziomie, stawiając na pierwszym miejscu rzetelne i efektywne przekazywanie wiedzy pracownikom. TBF wychodzi z naprzeciw oczekiwaniom firm, które mają obowiązek przeprowadzić szkolenia, kurs BHP i PPOŻ Gdańsk w miejscu pracy.

Jesteśmy firmą otwartą na oczekiwania klientów, dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Znamy od podszewki potrzeby rynku w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, znamy procedury wdrażania systemów zarządzania jakością. Stale podnosimy nasze kwalifikacje i podążamy za zmieniającymi się trendami na rynku i przepisami prawa. Mamy możliwość dostosowania terminów do potrzeb i oczekiwań klientów. Wyróżnia nas terminowość i elastyczność – ułatwia nam to duża liczba placówek.

Nadzór, outsourcing i szkolenia BHP PPOŻ Gdańsk

Jako specjaliści doskonale wiemy, że obsługa i nadzór BHP jest konieczny w każdej firmie, która zatrudnia pracowników na pełen etat. Każdy nowo zatrudniony, pełnoetatowy pracownik musi przejść szkolenie BHP z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej i prawa pracy. Aby ułatwić firmom to zadanie, przejmujemy na siebie obowiązek przeszkolenia zatrudnionych osób. W TBF zatrudniamy zespół profesjonalistów, którzy od lat specjalizują się w prowadzaniu szkoleń oraz nadzorują, czy instrukcje bhp oraz ppoż obowiązujące w firmach są realizowane z należytą starannością. W ramach stałej współpracy prowadzimy nadzór bhp Gdańsk, w ramach którego nasz zespół wykonuje regularne audyty mające na celu upewnienie się, że procedury w firmie są w zgodzie z aktualnymi przepisami prawa oraz czy są one odpowiednio przestrzegane. Szkolenie ppoż Gdańsk to z kolei okazja, aby zapoznać pracowników z zasadami postępowania w przypadku zagrożenia pożarem.

Dlaczego warto postawić na outsourcing BHP? To nie tylko sposób na obniżenie kosztów w firmie, ale także odciążenie pracowników administracji –  dzięki powierzeniu dokumentacji na zewnątrz.

Gwarantujemy realizacje usług na wysokim poziomie, elastyczność i terminowość. Uważnie słuchamy naszych klientów i wybieramy dla nich najlepsze rozwiązanie. Nasi eksperci starają się przekazywać wiedzę w sposób przystępny, efektywny i atrakcyjny. Przejmując nadzór bhp Gdańsk oraz organizując szkolenie ppoż Gdańsk pomagamy firmom w dopełnieniu wszystkich obowiązków spoczywających na nich z tytułu przeszkolenia pracowników oraz zapewnienia im odpowiednich warunków w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Obsługa BHP w Gdańsku

TBF specjalizuje się w usługach z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Jednym z filarów naszej działalności jest obsługa BHP Gdańsk, w ramach której świadczymy szereg usług takich jak szkolenia BHP wstępne oraz okresowe, opracowanie i zarządzanie dokumentacją z zakresu BHP, w tym opracowanie instrukcji ogólnych i stanowiskowych, a także udział w postępowaniu postępowań powypadkowych. W ramach stałej współpracy realizujemy także nadzór BHP, czuwając nad poprawnością wdrażania przyjętych wytycznych oraz zgodnością procedur firmowych z obowiązującymi przepisami prawa. Obsługa BHP Gdańsk to propozycja dla wszystkich firm, które zatrudniają pracowników i w związku z tym są zobowiązane do organizacji szkoleń BHP oraz prowadzenia odpowiedniej dokumentacji. Skorzystanie z oferty TBF pozwala uniknąć wysokich kosztów tworzenia w strukturach firmy stanowiska dla specjalisty ds. bhp, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów pracy konsultantów zewnętrznych.

Skontaktuj się z nami aby otrzymać cennik

Zapraszamy do współpracy firmy z Gdańska i okolic.

 

 

Klienci
Zobacz nasze referencje

Z naszych usług skorzystali dotychczas:

Nasze oddziały

TBF s.c.

Centrala

ul. Księcia Ziemowita 53

03-885 Warszawa

tel. kom. +48 504 422 096

e-mail: biuro@tbf.com.pl

 

tel/fax: (+48) 22 679 66 22

tel/fax: (+48) 22 678 34 13