Jesteśmy blisko
– na wyciągnięcie ręki

Nie możesz po prostu zapytać klientów czego potrzebują, a potem spróbować im to dać. Zanim uda Ci się to stworzyć oni będą chcieli czegoś nowego.
– Steve Jobs

Szkolenia BHP Gdańsk

Jesteśmy obecni na rynku od 1998 roku. Wieloletnie doświadczenie i zdobyta dotychczas wiedza pozwoliły nam stać się ekspertami w zakresie: szkolenia BHP Gdańsk. Zbudowaliśmy wizerunek rzetelnej, profesjonalnej firmy, która od niemal 20 lat cieszy się zaufaniem klientów.

Prowadzimy szkolenia BHP Gdańsk  zawodowe oraz doskonalące, pomagamy klientom przy wdrażaniu systemu zarządzania jakością ISO. Nasza oferta obejmuje różnego typu szkolenia BHP Gdańsk.

Najwyższy poziom usług

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, zatrudniając doświadczonych, dyplomowanych pracowników służb medycznych – ratowników, lekarzy i specjalistów z dziedziny bezpieczeństwa, higieny pracy, prawa pracy i ochrony przeciwpożarowej. TBF jako firma z wieloletni doświadczeniem, ciesząca się zaufaniem na rynku, oferuje usługi w zakresie nadzoru warunków pracy i bezpieczeństwa na wysokim poziomie, stawiając na pierwszym miejscu rzetelne i efektywne przekazywanie wiedzy pracownikom. TBF wychodzi z naprzeciw oczekiwaniom firm, które mają obowiązek przeprowadzić szkolenie, kurs BHP i PPOŻ Gdańsk w miejscu pracy.

Jesteśmy firmą otwartą na oczekiwania klientów, dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Znamy od podszewki potrzeby rynku w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, znamy procedury wdrażania systemów zarządzania jakością. Stale podnosimy nasze kwalifikacje i podążamy za zmieniającymi się trendami na rynku i przepisami prawa. Mamy możliwość dostosowania terminów do potrzeb i oczekiwań klientów. Wyróżnia nas terminowość i elastyczność – ułatwia nam to duża liczba placówek.

Nadzór, outsourcing i szkolenia BHP PPOŻ Gdańsk

Jako specjaliści doskonale wiemy, że obsługa i nadzór BHP jest konieczny w każdej firmie, która zatrudnia pracowników na pełen etat. Każdy nowo zatrudniony, pełnoetatowy pracownik musi przejść szkolenie BHP z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej i prawa pracy. Aby ułatwić firmom to zadanie, przejmujemy na siebie obowiązek przeszkolenia zatrudnionych osób.

Dlaczego warto postawić na outsourcing BHP? To nie tylko sposób na obniżenie kosztów w firmie, ale także odciążenie pracowników administracji –  dzięki powierzeniu dokumentacji na zewnątrz.

Gwarantujemy realizacje usług na wysokim poziomie, elastyczność i terminowość. Uważnie słuchamy naszych klientów i wybieramy dla nich najlepsze rozwiązanie. Nasi eksperci starają się przekazywać wiedzę w sposób przystępny, efektywny i atrakcyjny. Zapraszamy do współpracy firmy z Olsztyna i okolic. Skontaktuj się z nami aby otrzymać cennik

Zapraszamy do współpracy firmy z Gdańska i okolic.

Klienci
Zobacz nasze referencje

Z naszych usług skorzystali dotychczas:

Nasze oddziały

TBF s.c.

Centrala

ul. Jagiellońska 88

00-992 Warszawa

tel. kom. +48 507 300 506

e-mail: biuro@tbf.com.pl

 

tel/fax: (+48) 22 679 66 22

tel/fax: (+48) 22 678 34 13