Szkolenia, Nadzór, Outsourcing BHP

Ponad 20-letnia obecność na rynku pozwoliła nam poznać od podszewki potrzeby firm w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz cieszyć się mianem ekspertów w tej dziedzinie. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści, wśród których znajdują się ratownicy medyczni i lekarze z wieloletnim doświadczeniem. Stale podnoszą kwalifikacje i na bieżąco podążają za zmianami w przepisach prawa i za trendami rynkowymi. W ciągu dwóch dekad zbudowaliśmy wizerunek rzetelnej, profesjonalnej firmy, dbającej o klientów i stawiającej ich potrzeby na pierwszym miejscu.

Szkolenia BHP

Jako firma działająca na rynku od wielu lat doskonale wiemy, jak pomóc klientom w organizacji kursów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Specjalizujemy się w organizacji szkoleń zawodowych i doskonalących, przede wszystkim przeprowadzamy szkolenia BHP: wstępne i okresowe, dla pracowników i pracodawców oraz szkolenia ochrony przeciwpożarowej. Jesteśmy firmą nastawioną na potrzeby klientów, otwartą na ich oczekiwania.

Nadzór BHP

W zakres naszych usług wchodzi również nadzór BHP i szkolenia PPOŻ, ocena ryzyka zawodowego na stanowisku pracy, badania środowiskowe, reprezentacja klienta podczas kontroli PIP i PIS. Ponadto pomagamy firmom we wdrażaniu systemu zarządzania jakością ISO.

Outsourcing BHP

Jesteśmy przykładem dobrej praktyki rynkowej – nasze usługi opierają się na outsourcingu. Dzięki niemu firma może skupić się na realizacji celów i rozwoju, a my zapewniamy przeszkolenie pracowników i pracodawców, wdrożenia systemów i nadzory. Outsourcing BHP jest dla klientów wygodną formą zapewnienia pracownikom należytego przeszkolenia (szkolenia BHP, szkolenia PPOŻ), jak i kadrze kierowniczej (audyt, nadzór BHP, przygotowanie instrukcji). Dlatego warto postawić na outsourcing BHP. To przeniesienie całego procesu szkoleń i nadzorów wraz z dokumentacją na firmę zewnętrzną. Odciąża to pracowników administracyjnych i usprawnia pracę, pozwalając firmie skoncentrować się na celach i zadaniach.

TBF jest firmą elastyczną – szkolenia przeprowadzamy w miejscu pracy klientów i w dogodnym dla nich terminie. Usługi świadczymy na terenie całego kraju. Główna siedziba TBF znajduje się w Warszawie, a oddziały i przedstawicielstwa w Katowicach, Gdańsku, Olsztynie oraz we wszystkich miastach wojewódzkich w Polsce.

Nasi eksperci starają się, aby wiedzę podczas szkoleń przekazywać w sposób przystępny, atrakcyjny i co najważniejsze – efektywny. Dbamy o wysoką jakość naszych usług i stale rozwijamy ofertę dla firm z całej Polski. Wyróżnia nas elastyczność i terminowość – co ułatwia nam duża liczba placówek w całej Polsce. Jesteśmy skoncentrowani na potrzebach i oczekiwaniach klientów z różnych branż. Uważanie słuchamy naszych klientów, proponując im rozwiązania idealnie dopasowane do ich wymagań. TBF z prawie 20-letnim doświadczeniem w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy stawia na rzetelne przekazywanie wiedzy, dokładność w zakresie nadzoru i audytu. Zaufali nam klienci z różnych branż. Zapraszamy do współpracy firmy z całej Polski.

Szkolenia BHP i inne usługi realizujemy m.in. w miastach – Warszaw, Gdańsk, Olsztyn.

Klienci
Zobacz nasze referencje

Z naszych usług skorzystali dotychczas:

Nasze oddziały

TBF s.c.

Centrala

ul. Księcia Ziemowita 53

03-885 Warszawa

tel. kom. +48 504 422 096

e-mail: biuro@tbf.com.pl

 

tel/fax: (+48) 22 679 66 22

tel/fax: (+48) 22 678 34 13