Wznieś się na wyższy
poziom bezpieczeństwa

 

Ważniejsze od robienia wszystkiego jak trzeba, jest robienie tego co trzeba.
– Peter Drucker

 

Szkolenia BHP Olsztyn, Warszawa

 

Szkolenia BHP Warszawa i inne miasta, kursy PPOŻ i wiele innych!

Kompleksowa oferta naszej firmy, dotycząca obsługi BHP, obejmuje szeroki wachlarz szkoleń, wśród których znajdują się:

  • Szkolenia BHP Warszawa i inne – nasza firma przygotowała szereg szkoleń BHP (szkolenia BHP wstępne, szkolenia BHP okresowe ) dla pracowników firm, przedsiębiorstw i instytucji. Każdy kurs prowadzony jest przez wykwalifikowanych pracowników, którzy korzystają z różnorodnych materiałów dydaktycznych. Tematyka szkoleń BHP wynika z aktualnych przepisów prawnych, a dla uczestników ma ona charakter obligatoryjny. Pomyślne zakończenie kursu kończy się uzyskaniem zaświadczenia o ukończeniu szkolenia BHP.

  • Szkolenia BHP dla pracodawców – zgodnie z Kodeksem Pracy każdy pracodawca jest zobligowany do odbycia szkolenia BHP z zakresu niezbędnych obowiązków na nim ciążących. Takie szkolenie ma na celu przypomnienie i uzupełnienie wiedzy z zakresu kształtowania bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, a także ochrony pracowników przed zagrożeniami wynikającymi z rodzaju wykonywanej przez nich pracy.

  • Szkolenia BHP online – dzięki stworzonej przez nas platformie edukacyjnej możesz w każdym czasie poznać przepisy BHP i uzyskać zaświadczenie ukończenia szkolenia z tej dziedziny. E-learning bhp to świetne rozwiązanie dla pracodawców, którzy cenią sobie czas i pieniądz. Do odbycia szkolenia wystarczy komputer i dostęp do Internetu. Nasze kursy skierowane są do pracowników na stanowiskach administracyjno-biurowych, inżynieryjno-technicznych, robotniczych oraz osób zarządzających personelem.

  • Szkolenia z zakresu ochrony przeciwpożarowej – celem szkolenia jest zapoznanie personelu zakładu pracy z możliwymi rozwiązaniami w przypadku zagrożenia pożarowego.

  • Szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej – celem kursu jest przygotowanie wybranych przedstawicieli personelu placówki do udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach na terenie zakładu pracy. Przygotowane przez nas szkolenia prowadzone są przez wieloletnich pracowników służb medycznych – ratowników i lekarzy, który w przystępny sposób pokażą, w jaki sposób należy pomagać poszkodowanym.

  • Szkolenia z ochrony środowiska w Twojej firmie – to źródło wiedzy na temat sposobów ograniczania szkodliwego działania przedsiębiorstwa na środowisko naturalne.

 

Klienci
Zobacz nasze referencje

Z naszych usług skorzystali dotychczas:

Nasze oddziały

TBF s.c.

Centrala

ul. Jagiellońska 88

00-992 Warszawa

tel. kom. +48 507 300 506

e-mail: biuro@tbf.com.pl

 

tel/fax: (+48) 22 679 66 22

tel/fax: (+48) 22 678 34 13