21 czerwiec 2017

Outsourcing BHP

Czym jest outsourcing BHP?

Outsourcing w biznesie polega na przekazywaniu (jednorazowym, okresowym bądź ciągłym) określonych zadań, usług do wykonania firmom zewnętrznym. Z punktu widzenia pracodawcy, jest to często rozwiązanie najszybsze, najbardziej ekonomiczne i najbezpieczniejsze – zamiast tworzyć nowe miejsca pracy i zatrudniać profesjonalistów, powierza się pieczę nad księgowością, szkoleniami, kwestiami kadrowymi bądź innymi działami firmom, które specjalizują się w danym zagadnieniu. Szczególnym rodzajem przeniesienia na zewnątrz obowiązków w przedsiębiorstwie, jest oferowany przez nas outsourcing BHP. Warszawa, Gdańsk, Olsztyn i większość dużych miast w Polsce z powodzeniem korzysta już z rozwiązań tego typu.

Outsourcowane szkolenia BHP – na czym polegają?

Każda pracodawca, zatrudniający co najmniej jednego pracownika, przyjmuje na siebie obowiązek zapewnienia mu odpowiednich świadczeń z zakresu BHP, takich jak szkolenie wstępne czy ocena ryzyka zawodowego. Obowiązki te mogą zostać przekazane firmom zewnętrznym, specjalizującym się w outsourcingu BHP.

Pracodawca, który decyduje się na skorzystanie z usług outsourcingu BHP, przenosi na zewnętrzną firmę obowiązek przeprowadzania szkolenia BHP (Gdańsk, Warszawa, Łódź, Kraków – wymagania są wszędzie takie same). Outsourcing BHP, zdejmując z pracodawcy konieczność podejmowania działań z zakresu bezpieczeństwa i higieny, pozwala to na znaczne usprawnienie pracy firmy, skupienie się na podstawowym obszarze jej działalności, a także na optymalizację kosztów.

W naszej ofercie outsourcingu BHP znalazło się wiele zróżnicowanych usług, związanych z zagadnieniami bezpieczeństwa w miejscu pracy, między innymi:

  • Wstępne oraz okresowe szkolenia BHP (Warszawa i inne miasta Polski);
  • Szkolenia BHP dla pracodawców i pracowników;
  • Okresowa analiza, audyt i kontrola BHP;
  • Doradztwo BHP, określanie ryzyka zawodowego, prowadzenie postępowań powypadkowych;

Outsourcowane szkolenia BHP – Olsztyn, Gdańsk Warszawa i wiele więcej

Nasze usługi outsourcingu BHP dostępne są na terenie całej Polski. Dlaczego warto z nich skorzystać? Oto najważniejsze zalety:

  • Optymalizacja kosztów przedsiębiorstwa;
  • Odciążenie pracodawcy/zarządu od nadzoru nad BHP;
  • Profesjonalne i nowoczesne podejście do zagadnień BHP;
  • Niezależny nadzór nad BHP firmy.
Klienci
Zobacz nasze referencje

Z naszych usług skorzystali dotychczas:

Nasze oddziały

TBF s.c.

Centrala

ul. Jagiellońska 88

00-992 Warszawa

tel. kom. +48 507 300 506

e-mail: biuro@tbf.com.pl

 

tel/fax: (+48) 22 679 66 22

tel/fax: (+48) 22 678 34 13